Vážení zákazníci,

na základě vládního doporučení v souvislosti se šířením COVID-19 podporujeme omezení platby v hotovosti (na dobírku). Proto je při tvorbě objednávky dostupná pouze bezhotovostní platba předem. K tomuto kroku jsme se rozhodli z hygienického hlediska a došlo tím k eliminaci potenciálně rizikových hotovostních plateb, s cílem snížit případné riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi doručovateli a příjemci.

Děkujeme za pochopení.

Informace o platbě


Vzhledem k povaze námi nabízených činností - prodeji prostřednictvím internetu a skutečnosti, že nepřijímáme platby v hotovosti ani platební kartou, se na nás nevztahuje povinnost evidovat tržby v systému EET od 1. 3. 2017.


 


PLATBA PŘEDEM (ČESKÁ REPUBLIKA)

Všechny informace ohledně platby bankovním převodem vám budou odeslány e-mailem po zadání objednávky. Upozorňujeme, že zboží může být rezervováno max 7 dní.

Údaje pro bankovní převod:

Název účtu: Mgr. Lenka Žáčková
Č. účtu: 2100908322
Kód banky: 2010
Variabilní symbol platby: číslo objednávky

PLATBA PŘI PŘEVZETÍ - DOBÍRKA (ČESKÁ REPUBLIKA)

Zboží zaplatíte v hotovosti při převzetí zásilky přímo dopravci.

SEPA PLATBA VOPRED (SLOVENSKO)

Objednaný tovar zasielame na území Slovenska zákazníkom iba na základe predchádzajúcej SEPA platby, vopred prevodom v prospech nášho účtu. Cena objednávky v Kč bude zákazníkovi na EUR prepočítaná aktuálnym EUR kurzom vyhláseným ČNB. Pre prevedenie platby použite údaje, ktoré vám budú zaslané e-mailom po zadaní objednávky na Váš email.

Pri platbe prevodom zo Slovenska sa naša firma odmieta podieľať na úhrade bankových poplatkov za medzinárodný platobný styk. Je nutné aby pri zostavovaní príkazu na úhradu bolo použité typ poplatku "OUR" a platbu je potrebné vykonať výhradne ako SEPA platbu v rámci Slovenska nie ako platbu do zahraničia. Pokiaľ teda nebude na náš účet pripísaná kompletné čiastka z potvrdenej objednávky, bude platba vrátená a tovar nebude dodaný.

CENY V EURÁCH:

Po kliknutí na symbol € v hornom menu sa vám zobrazia ceny v eurách. Súčet objednávky pri dokončení sa zobrazí tiež v eurách.

PLATBA ZA TOVAR - v EURÁCH:


Vopred prevodom na účet FIO banky CZ9220100000002101137937, zákazník tu neplatí žiadne bankové poplatky za prevod peňazí - ide o vnútroštátnu platbu. Platba v EURÁCH

Platby v mene EUR robte ako SEPA platbu v rámci Slovenska:

IBAN účtu: CZ9220100000002101137937
SWIFT (BIC)kód: FIOBCZPPXXX
názov účtu: Mgr. Lenka Žáčková           
názov banky: FIO banka a.s.